Čeština | English
Klientská zóna

Kontakt

STRABAG PFS a.s.
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9
Tel.: +420 725 800 351
info@strabag-pfs.cz
www.strabag-pfs.cz

Reference

Skupina STRABAG PFS

Skupina STRABAG Property and Facility Services

STRABAG Property and Facility Services je předním evropským poskytovatelem služeb Facility Managementu, který zaměstnává na 14 250 zaměstnanců. Společnost působí téměř po celé Evropě a v rámci jednotlivých zemí se vždy pohybuje mezi nejúspěšnějšími subjekty na trhu.

V Německu patří firma mezi přední poskytovatele realitních služeb, v Maďarsku a na Slovensku je jedničkou na místních trzích. Úspěšně se etablovala i v Rakousku, Polsku, Rusku, Slovinsku, Chorvatsku nebo na Slovensku, jak je přehledně znázorněno na níže uvedené mapě Evropy:

You need to upgrade your Flash Player

 

Měřítkem je spokojenost klienta

Společnosti skupiny STRABAG PFS neměří svůj úspěch v množství spravovaných metrů čtverečních. Důležitá je zejména spokojenost klienta. Výsadou STRABAG PFS je pečlivá starost o zákazníka, která je odměňována dlouhodobým partnerstvím a důvěrou prestižních evropských obchodních značek, mezi nimiž nechybí například Allianz, IVG, Deutsche Telekom, T-Mobile Deutschland, Generali a mnoho dalších významných společností.

Frankfurt, Budapešť, Varšava - Všude tam, kde jste vy

Široké portfolio referenčních objektů odráží komplexnost služeb, jež pro své klienty skupina STRABAG PFS poskytuje napříč evropskými státy. Mezi jeho nejvýznamnější položky patří administrativní centra The Squaire ve Frankfurtu nad Mohanem, HVB Tower v Mnichově, IZD Tower ve Vídni, Grand Center Zagreb v Záhřebu, objekty státní správy v podobě vybraných nemovitostí Maďarské národní banky nebo celkem 17 budov čtyř rezortů německé vlády v Berlíně, hotelové a rezidenční objekty Grand Hotel Polonia ve Varšavě či moskevský obytný komplex Hamovniki, ale také průmyslové areály, například bratislavská rafinérie SlovNaft.

STRABAG PFS spravuje i přibližně 600 prodejen T-Punkt nebo 250 objektů Deutsche Telekom AG, které jsou rozesety po celém Německu.

Vysoká kvalita bez kompromisů

Zaměstnanecká politika skupiny STRABAG PFS je postavena na neustálém zvyšování profesní kvalifikace i osobní motivace každého člena týmu. Jen tak je zajištěno, že jsou naši zaměstnanci schopni splnit i vaše nejvyšší nároky. Společnosti patřící do skupiny těží z certifikace podle evropských a národních norem i z členství v řadě oborových organizací.

Holistický pohled s láskou k malým detailům

Ideou skupiny STRABAG PFS je poskytovat vám Facility Management tak, abyste jej vůbec nezaznamenali. Veškeré poskytované služby tak jdou ruku v ruce a plynule na sebe navazují. Holistický pohled zaručuje, že se nikdy neztratí celkový pohled na věc. Zároveň je však kladen stejný důraz na i ty nejmenší detaily, které souvisí s komplexní správou vaší nemovitosti.

Navzájem propojené služby jsou přitom více než jen součtem jednotlivých činností. Poskytovaný Real Estate Management totiž představuje efektivní doplněk komplexního Facility Managementu. Integrované služby skupiny STRABAG PFS lze tedy přehledně shrnout do těchto dvou základních oblastí: Real Estate Managementu (Property Managementu a Area Managementu) a komplexního Facility Managementu (technického a infrastrukturálního Facility Managementu).

Pro bližší informace o komplexní nabídce služeb skupiny STRABAG PFS navštivte její internetové stránky na adrese http://www.strabag-pfs.com.

xhtml code by ondrej kubik