Čeština | English
Klientská zóna

Kontakt

STRABAG PFS a.s.
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9
Tel.: +420 725 800 351
info@strabag-pfs.cz
www.strabag-pfs.cz

Reference

O společnosti

  • Facility Management po celé ČR
  • Více než 200 nemovitostí ve správě
  • Více než 160 zaměstnanců
  • ČSN ISO 9001, 14001 a 27001
  • OHSAS 18001
10 výhod FM

Brand name...
silná značka nám poskytuje pevné zázemí a ověřené know-how fungující v řadě evropských států.

Historie společnosti

Značka STRABAG Property and Facility Services se objevila na českém trhu přejmenováním společnosti ECM Facility a.s. v důsledku úspěšné akvizice koncernem STRABAG v říjnu 2010. ECM Facility se pohybovala na trhu jako samostatný subjekt od roku 2002. Její historie se však datuje do poloviny devadesátých let jako střediska správy nemovitostí v rámci skupiny ECM Real Estate Investments A.G. Ve snaze o neustále posilování firemního know-how došlo v roce 2009 k fúzi se společností Optiservis, spol. s r.o., která obohatila tým zaměstnanců o další odborníky s více než desetiletou praxí v oboru.

Společnost STRABAG Property and Facility Services a.s. se po úspěšně dokončené akvizici zařadila mezi přední poskytovatele služeb Facility Managementu v České republice s obratem dosahujícím 270 mil. Kč.

Současnost

V současnosti spravujeme více než 200 nemovitostí po celé České republice. Disponujeme různorodým portfoliem referenčních objektů v podobě administrativních center, rezidenčních komplexů, průmyslových areálů, hotelů, obchodních center nebo nádražních objektů.

Uvažujeme komplexně. Facility Management je pro nás souborem navzájem integrovaných činností, které pokrývají všechny činnosti spojené s komplexní správou nemovitosti, tzn. zajištění provozu a údržby technologií, administrativních úkonů, infrastruktury v objektu, až po energetický a property management. Samozřejmostí je nabídka služeb na míru, které zprostředkovávají specifické požadavky našich klientů.

Jsme vlastníky certifikátů ISO, což je zárukou realizace našich služeb v nejvyšší kvalitě. Systémy řízení a vyhodnocování kvality KPI a SLA zavádíme po předchozí dohodě s vámi tak, abychom docílili vaší maximální spokojenosti. Výsledkem je efektivní a energeticky úsporný provoz vašich objektů. Tím se zvyšuje nejen jejich momentální hodnota, ale i dlouhodobá životnost.

xhtml code by ondrej kubik